Game Schedule


Feb 14, 2019 - Feb 18, 2019

#DateStartFieldScore (H)Home TeamScore (V)Visiting TeamStatusDivision
1Thu, Feb 1418:00UofW C2BVSC Rees U9B1SCSA WhiteScheduled Round RobinU9 DL Boys
2Thu, Feb 1418:00UofW B0FCNW Santos3BVSC BagnasScheduled Round RobinU9 DL Boys D
3Thu, Feb 1418:00UofW A2FCNW Dure0BVSC MoistScheduled Round RobinU10 DL Girls A
6Thu, Feb 1418:00North WSF Half Field #21FCNW Bellino1WSEU Red U11GScheduled Round RobinU11 DL Girls B
5Thu, Feb 1418:00North WSF Half Field #12WPFC Paolucci U11G0BVSC LoureiroScheduled Round RobinU11 DL Girls B
4Thu, Feb 1418:10South WSF Half Field #20SC Force Marinelli5BVSC Pansini U11BScheduled Round RobinU11 DL Boys A
7Thu, Feb 1418:10South WSF Half Field #10WSEU Red5BVSC KernScheduled Round RobinU14 PR1 Girls B
8Thu, Feb 1419:00UofW A4WSEU Red U9B4WPFC Lozecznik U9BScheduled Round RobinU9 DL Boys A
9Thu, Feb 1419:00UofW B2Oakbank U10G1CYSA U10GScheduled Round RobinU10 Rec Girls B
12Thu, Feb 1419:00North WSF Half Field #15WSEU Red U12B0Hanover CrossfireScheduled Round RobinU12 DL Boys A
13Thu, Feb 1419:00North WSF Half Field #20WSEU Black U12B1FCNW BrennanScheduled Round RobinU12 DL Boys D
10Thu, Feb 1419:00UofW C1CYSA Holland0Tyndall Park ThunderScheduled Round RobinU15 Rec Girls
11Thu, Feb 1419:10South WSF Half Field #24WSEU Red U11B2WPFC DanhScheduled Round RobinU11 DL Boys A
14Thu, Feb 1419:10South WSF Half Field #10SC Force Blue U12G1WSEU White U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls C
18Thu, Feb 1420:00North WSF Half Field #21BVSC Donaires2FCNW Di FabrizioScheduled Round RobinU11 DL Boys B
20Thu, Feb 1420:00North WSF Half Field #12FCNW Falk1WSEU White U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys B
15Thu, Feb 1420:00UofW B2Corydon U14B1Whyteridge Bergen U14BScheduled Round RobinU14 Rec Boys
16Thu, Feb 1420:00UofW A0SWCC U15G1Hanover FusionScheduled Round RobinU15 Rec Girls B
17Thu, Feb 1420:00UofW C1Red River U17G2North Kildonan DiazScheduled Round RobinU17 Rec Girls B
19Thu, Feb 1420:10South WSF Half Field #21BVSC Bagnas U11G1BVSC PalmerScheduled Round RobinU11 DL Girls A
21Thu, Feb 1420:10South WSF Half Field #11BVSC Moist U12G2WSEU White U11GScheduled Round RobinU12 DL Girls A
26Thu, Feb 1421:00North WSF Half Field #10WPFC Rarog0FCNW JuvonenScheduled Round RobinU14 PR1 Girls A
22Thu, Feb 1421:00UofW A7North Kildonan Cobras U15G3Winakwa U15GScheduled Round RobinU15 Rec Girls A
23Thu, Feb 1421:00UofW B4Riverview2CYSA U16BScheduled Round RobinU16 Rec Boys
24Thu, Feb 1421:00UofW C5SCSA MacFarlane2St. CharlesScheduled Round RobinU17 Rec Girls B
28Thu, Feb 1421:00North WSF Half Field #21Hanover Vipers4BVSC HowellScheduled Round RobinU17 PR1 Boys
25Thu, Feb 1421:10South WSF Half Field #21BVSC Nordman1WSEU WhiteScheduled Round RobinU14 PR2 Boys B
27Thu, Feb 1421:10South WSF Half Field #10BVSC Vadivelu1WSEU RedScheduled Round RobinU15 PR2 Boys A
30Fri, Feb 1518:00UofW B0SCSA Robertson5Lakehead Express U10GScheduled Round RobinU10 Rec Girls
29Fri, Feb 1518:00UofW C0Kenora Blizzard Lightning2SWCC U10G ProwseScheduled Round RobinU10 Rec Girls A
31Fri, Feb 1518:00UofW A0WSEU White U10G4Queen City U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls A
32Fri, Feb 1518:00North WSF Half Field #26Thunder Bay Chill2WSEU White U11BScheduled Round RobinU11 DL Boys B
34Fri, Feb 1518:00North WSF Half Field #12Queen City United U12G0WSEU Red U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls
33Fri, Feb 1518:00South WSF Half Field #22Queen City United U12B0BVSC Guay U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys C
35Fri, Feb 1518:00South WSF Half Field #10Thunder Bay Chill1Queen City UnitedScheduled Round RobinU14 PR1 Girls A
38Fri, Feb 1519:00UofW A3St Charles Force Blue3WSEU Black U9BScheduled Round RobinU9 DL Boys
36Fri, Feb 1519:00UofW B3Queen City United2WSEU White U9BScheduled Round RobinU9 DL Boys B
37Fri, Feb 1519:00UofW C3WPFC Daza U9B2Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU9 DL Boys C
39Fri, Feb 1519:00South WSF Half Field #12Thunder Bay Chill0FCNW Green U11GScheduled Round RobinU11 DL Girls A
40Fri, Feb 1519:00South WSF Half Field #25Thunder Bay Chill0BVSC NesbittScheduled Round RobinU12 DL Boys
41Fri, Feb 1519:00North WSF Half Field #10SC Force U12B4Lakehead ExpressScheduled Round RobinU12 DL Boys
42Fri, Feb 1519:00North WSF Half Field #20BVSC Van Dale2Lakehead ExpressScheduled Round RobinU14 PR2 Boys
48Fri, Feb 1520:00South WSF Half Field #20FC Regina Reign0BVSC Seney U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls
46Fri, Feb 1520:00North WSF Half Field #20Lakehead Express U12G3FCNW FroeseScheduled Round RobinU12 DL Girls B
47Fri, Feb 1520:00South WSF Half Field #15Thunder Bay Chill0Eastside BarcaScheduled Round RobinU12 DL Girls D
44Fri, Feb 1520:00UofW B2Dakota U14G0CYSA U14GScheduled Round RobinU14 Rec Girls
43Fri, Feb 1520:00UofW A0Dryden Wilderness5Pembina Valley PanthersScheduled Round RobinU14 Rec Boys
49Fri, Feb 1520:00North WSF Half Field #10SC Force1Lakehead ExpressScheduled Round RobinU14 PR1 Girls B
45Fri, Feb 1520:00UofW C1SWCC Webster/Fraser2East End U17GScheduled Round RobinU17 Rec Girls A
50Fri, Feb 1521:00UofW B0SWCC Fraser0Corydon Helms U14GScheduled Round RobinU14 Rec Girls
53Fri, Feb 1521:00South WSF Half Field #10Thunder Bay Chill0WSEU BlackScheduled Round RobinU14 PR2 Boys A
55Fri, Feb 1521:00North WSF Half Field #10Lakehead Express3WPFC UnitedScheduled Round RobinU15 PR2 Boys
54Fri, Feb 1521:00North WSF Half Field #21Lakewood Deportivo1FC Regina Blue StarsScheduled Round RobinU15 PR2 Boys B
51Fri, Feb 1521:00UofW A3Niverville Rush3RiverviewScheduled Round RobinU16 Rec Boys
52Fri, Feb 1521:00UofW C1Minnedosa Mustangs0Southdale U17GScheduled Round RobinU17 Rec Girls A
56Fri, Feb 1521:00South WSF Half Field #21Thunder Bay Chill1Lakehead ExpressScheduled Round RobinU17 PR1 Boys
57Sat, Feb 1608:00UofW A1CYSA U11B4Southdale U11BScheduled Round RobinU11 Rec Boys
60Sat, Feb 1608:00South WSF Half Field #15WSEU Red U11B0SC Force MarinelliScheduled Round RobinU11 DL Boys A
61Sat, Feb 1608:00North WSF Half Field #12WPFC Danh3BVSC Pansini U11BScheduled Round RobinU11 DL Boys A
62Sat, Feb 1608:00North WSF Half Field #22FCNW Di Fabrizio3Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU11 DL Boys B
63Sat, Feb 1608:00South WSF Half Field #21WSEU White U11B3BVSC DonairesScheduled Round RobinU11 DL Boys B
58Sat, Feb 1608:00UofW B2Minnedosa Mustangs0SCSA StormScheduled Round RobinU12 Rec Girls
59Sat, Feb 1608:00UofW C0Corydon U12G5Park City MuziaScheduled Round RobinU12 Rec Girls
64Sat, Feb 1609:00UofW B4Gateway U11B Peterson5West St. Paul U11BScheduled Round RobinU11 Rec Boys
67Sat, Feb 1609:00South WSF Half Field #25BVSC Bagnas U11G0Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU11 DL Girls A
68Sat, Feb 1609:00South WSF Half Field #12BVSC Palmer1FCNW Green U11GScheduled Round RobinU11 DL Girls A
69Sat, Feb 1609:00North WSF Half Field #13WSEU Red U11G0WPFC Paolucci U11GScheduled Round RobinU11 DL Girls B
70Sat, Feb 1609:00North WSF Half Field #20BVSC Loureiro2FCNW BellinoScheduled Round RobinU11 DL Girls B
65Sat, Feb 1609:00UofW A0SWCC Coppinger U11G0Niverville stormScheduled Round RobinU11 Rec Girls
66Sat, Feb 1609:00UofW C3SWCC Klippenstein U11G2CYSA Asplin U11GScheduled Round RobinU11 Rec Girls
77Sat, Feb 1610:00South WSF Half Field #20WSEU Black U12B3BVSC Guay U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys
76Sat, Feb 1610:00North WSF Half Field #21WSEU Red U12B0FCNW FalkScheduled Round RobinU12 DL Boys
74Sat, Feb 1610:00North WSF Half Field #12Hanover Crossfire4BVSC NesbittScheduled Round RobinU12 DL Boys A
75Sat, Feb 1610:00South WSF Half Field #11WSEU White U12B0Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU12 DL Boys B
73Sat, Feb 1610:00UofW A2SWCC Price U9B2Garden City SharksScheduled Round RobinU9 Rec Boys
71Sat, Feb 1610:00UofW C3Dakota U9B1Lakehead Express U9Scheduled Round RobinU9 Rec Boys A
72Sat, Feb 1610:00UofW B1Pembina Valley Panthers6Southdale U9BScheduled Round RobinU9 Rec Boys B
80Sat, Feb 1611:00UofW C4SWCC Nanka Titans1North Kildonan CobrasScheduled Round RobinU12 Rec Boys
78Sat, Feb 1611:00UofW B6SWCC Bjorn Blazers4Lakehead Express U12 BoysScheduled Round RobinU12 Rec Boys A
79Sat, Feb 1611:00UofW A1Pembina Valley Panthers0SWCC FayScheduled Round RobinU12 Rec Boys B
81Sat, Feb 1611:00North WSF Half Field #11SC Force U12B3Queen City United U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys C
82Sat, Feb 1611:00South WSF Half Field #15FCNW Brennan0Lakehead ExpressScheduled Round RobinU12 DL Boys D
84Sat, Feb 1611:00South WSF Half Field #25FC Regina Blue Stars1BVSC VadiveluScheduled Round RobinU15 PR2 Boys
83Sat, Feb 1611:00North WSF Half Field #20WSEU Red1Lakehead ExpressScheduled Round RobinU15 PR2 Boys A
85Sat, Feb 1612:00UofW C2CYSA U11B0Gateway U11B PetersonScheduled Round RobinU11 Rec Boys
86Sat, Feb 1612:00UofW A5SCSA Storm0Corydon U12GScheduled Round RobinU12 Rec Girls
87Sat, Feb 1612:00UofW B1Park City Muzia0Minnedosa MustangsScheduled Round RobinU12 Rec Girls
89Sat, Feb 1612:00South WSF Half Field #10Thunder Bay Chill1WSEU WhiteScheduled Round RobinU14 PR2 Boys
88Sat, Feb 1612:00South WSF Half Field #20WSEU Black1BVSC Van DaleScheduled Round RobinU14 PR2 Boys A
90Sat, Feb 1612:00North WSF Half Field #10Queen City United1WPFC RarogScheduled Round RobinU14 PR1 Girls A
91Sat, Feb 1612:00North WSF Half Field #21WPFC United0Lakewood DeportivoScheduled Round RobinU15 PR2 Boys B
92Sat, Feb 1613:00UofW C2Southdale U11B2West St. Paul U11BScheduled Round RobinU11 Rec Boys
95Sat, Feb 1613:00North WSF Half Field #12Lakehead Express1BVSC NordmanScheduled Round RobinU14 PR2 Boys B
96Sat, Feb 1613:00South WSF Half Field #20Thunder Bay Chill2FCNW JuvonenScheduled Round RobinU14 PR1 Girls A
98Sat, Feb 1613:00South WSF Half Field #10SC Force0WSEU RedScheduled Round RobinU14 PR1 Girls B
97Sat, Feb 1613:00North WSF Half Field #20Lakehead Express3BVSC KernScheduled Round RobinU14 PR1 Girls B
93Sat, Feb 1613:00UofW A0Niverville storm0SWCC Klippenstein U11GScheduled Round RobinU11 Rec Girls
94Sat, Feb 1613:00UofW B1CYSA Asplin U11G1SWCC Coppinger U11GScheduled Round RobinU11 Rec Girls
103Sat, Feb 1614:00UofW A2FCNW Tavares U10G3WSEU Red U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls B
99Sat, Feb 1614:00UofW B1Phoenix Reid U10B4SC Force Einarson/AntonationScheduled Round RobinU10 DL Boys C
101Sat, Feb 1614:00UofW C4WSEU White U10B2SC Force White U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys D
107Sat, Feb 1614:00South WSF Half Field #12Thunder Bay Chill1WSEU White U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls
106Sat, Feb 1614:00South WSF Half Field #23FC Regina Reign1SC Force Blue U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls C
105Sat, Feb 1614:15North WSF Quarter Field #21Thunder Bay Chill3Tri-S United Calisto U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls
104Sat, Feb 1614:15North WSF Quarter Field #12Phoenix Blazevic0BVSC Fernandes/KhanScheduled Round RobinU10 DL Girls C
100Sat, Feb 1614:15North WSF Quarter Field #36WSEU Black U10B2Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU10 DL Boys C
102Sat, Feb 1614:15North WSF Quarter Field #44WPFC Kroeker U10B3FCNW EliasScheduled Round RobinU10 DL Boys D
112Sat, Feb 1615:00UofW B4Queen City U10G0SC Force U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls A
113Sat, Feb 1615:00UofW C0WSEU White U10G1FCNW DureScheduled Round RobinU10 DL Girls A
114Sat, Feb 1615:00UofW A1North Kildonan Cobras2Pembina Valley PanthersScheduled Round RobinU12 Rec Boys B
115Sat, Feb 1615:00South WSF Half Field #21BVSC Moist U12G0Lakehead Express U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls
116Sat, Feb 1615:00South WSF Half Field #13Eastside Barca1BVSC Seney U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls D
108Sat, Feb 1615:15North WSF Quarter Field #36FCNW Westwood1BVSC RaposoScheduled Round RobinU10 DL Boys A
109Sat, Feb 1615:15North WSF Quarter Field #44WPFC Rychliski2Lakehead Express U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys A
110Sat, Feb 1615:15North WSF Quarter Field #22WSEU Red U10B1Queen City United U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys B
111Sat, Feb 1615:15North WSF Quarter Field #10FCNW Vieira2BVSC LallaScheduled Round RobinU10 DL Boys B
120Sat, Feb 1616:00UofW C1SC Force Blue2FCNW D'AndreaScheduled Round RobinU9 DL Girls A
121Sat, Feb 1616:00UofW A4WSEU Red U9G0WPFC MolinaScheduled Round RobinU9 DL Girls A
124Sat, Feb 1616:00South WSF Half Field #10WSEU White U11G2Queen City United U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls A
125Sat, Feb 1616:00South WSF Half Field #21FCNW Froese0WSEU Red U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls B
118Sat, Feb 1616:00UofW B7SWCC Price U9B2Pembina Valley PanthersScheduled Round RobinU9 Rec Boys B
123Sat, Feb 1616:15North WSF Quarter Field #20Lakehead Express U12 Boys5SWCC FayScheduled Round RobinU12 Rec Boys
122Sat, Feb 1616:15North WSF Quarter Field #42SWCC Nanka Titans2SWCC Bjorn BlazersScheduled Round RobinU12 Rec Boys A
119Sat, Feb 1616:15North WSF Quarter Field #11Lakehead Express U93Southdale U9BScheduled Round RobinU9 Rec Boys
117Sat, Feb 1616:15North WSF Quarter Field #34Garden City Sharks1Dakota U9BScheduled Round RobinU9 Rec Boys A
131Sat, Feb 1617:00UofW B0U9 BVSC Palmer/Bohemier2FCNW U9 MidfordScheduled Round RobinU9 DL Girls B
130Sat, Feb 1617:00UofW A1Force U9G Robertson0WSEU White U9GScheduled Round RobinU9 DL Girls B
132Sat, Feb 1617:00UofW C4CYSA U16B1Niverville RushScheduled Round RobinU16 Rec Boys
134Sat, Feb 1617:00South WSF Half Field #20Lakehead Express3BVSC HowellScheduled Round RobinU17 PR1 Boys
133Sat, Feb 1617:00South WSF Half Field #12Thunder Bay Chill1Hanover VipersScheduled Round RobinU17 PR1 Boys
128Sat, Feb 1617:15North WSF Quarter Field #34WPFC Lozecznik U9B0WSEU White U9BScheduled Round RobinU9 DL Boys
126Sat, Feb 1617:15North WSF Quarter Field #15BVSC Rees U9B5WSEU Red U9BScheduled Round RobinU9 DL Boys A
127Sat, Feb 1617:15North WSF Quarter Field #21SCSA White1Queen City UnitedScheduled Round RobinU9 DL Boys B
129Sat, Feb 1617:15North WSF Quarter Field #42St Charles Force Blue2WPFC Daza U9BScheduled Round RobinU9 DL Boys C
137Sat, Feb 1618:00UofW A1SWCC U10G Prowse0SCSA RobertsonScheduled Round RobinU10 Rec Girls A
140Sat, Feb 1618:00UofW B3Southdale U13B0Tyndall Park U14BScheduled Round RobinU13 Rec Boys
141Sat, Feb 1618:00UofW C1Tyndall Park Thunder2Oakbank U15BScheduled Round RobinU15 Rec Boys
136Sat, Feb 1618:15North WSF Quarter Field #44Thunder Bay Chill1FCNW SantosScheduled Round RobinU9 DL Boys
135Sat, Feb 1618:15North WSF Quarter Field #14BVSC Bagnas1WSEU Black U9BScheduled Round RobinU9 DL Boys D
139Sat, Feb 1618:15North WSF Quarter Field #30Kenora Blizzard Lightning4Oakbank U10GScheduled Round RobinU10 Rec Girls
138Sat, Feb 1618:15North WSF Quarter Field #20CYSA U10G2Lakehead Express U10GScheduled Round RobinU10 Rec Girls B
143Sat, Feb 1618:15South WSF Quarter Field #24Phoenix Reid U10B7WSEU Black U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys C
142Sat, Feb 1618:15South WSF Quarter Field #15SC Force Einarson/Antonation0Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU10 DL Boys C
145Sat, Feb 1618:15South WSF Quarter Field #44WSEU White U10B1WPFC Kroeker U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys D
144Sat, Feb 1618:15South WSF Quarter Field #34SC Force White U10B1FCNW EliasScheduled Round RobinU10 DL Boys D
147Sat, Feb 1619:00UofW C1Tri-S United Calisto U10G5Phoenix BlazevicScheduled Round RobinU10 DL Girls C
148Sat, Feb 1619:15North WSF Quarter Field #44BVSC Fernandes/Khan2FCNW Tavares U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls
150Sat, Feb 1619:15North WSF Quarter Field #10BVSC Moist1WSEU White U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls A
149Sat, Feb 1619:15North WSF Quarter Field #20SC Force U10G2FCNW DureScheduled Round RobinU10 DL Girls A
146Sat, Feb 1619:15North WSF Quarter Field #31WSEU Red U10G1Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU10 DL Girls B
151Sat, Feb 1619:15South WSF Quarter Field #39BVSC Raposo4Lakehead Express U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys A
152Sat, Feb 1619:15South WSF Quarter Field #44FCNW Westwood1WPFC RychliskiScheduled Round RobinU10 DL Boys A
153Sat, Feb 1619:15South WSF Quarter Field #21Queen City United U10B2BVSC LallaScheduled Round RobinU10 DL Boys B
154Sat, Feb 1619:15South WSF Quarter Field #11WSEU Red U10B2FCNW VieiraScheduled Round RobinU10 DL Boys B
155Sat, Feb 1620:00UofW C0Dakota U13B2Park City West RudnickiScheduled Round RobinU13 Rec Boys
158Sat, Feb 1620:15North WSF Quarter Field #11Charleswood U13G Greasley1Corydon U13GScheduled Round RobinU13 Rec Girls
156Sat, Feb 1620:15North WSF Quarter Field #32Winakwa U13G0North Kildonan McDonaldScheduled Round RobinU13 Rec Girls A
157Sat, Feb 1620:15North WSF Quarter Field #24Lorette U13G0East St. Paul FulawkaScheduled Round RobinU13 Rec Girls B
162Sat, Feb 1620:15South WSF Quarter Field #10CYSA U14G3SWCC FraserScheduled Round RobinU14 Rec Girls
163Sat, Feb 1620:15South WSF Quarter Field #20Corydon Helms U14G3Dakota U14GScheduled Round RobinU14 Rec Girls
160Sat, Feb 1620:15South WSF Quarter Field #34Corydon U14B0Dryden WildernessScheduled Round RobinU14 Rec Boys
161Sat, Feb 1620:15South WSF Quarter Field #41Whyteridge Bergen U14B4Pembina Valley PanthersScheduled Round RobinU14 Rec Boys
159Sat, Feb 1620:15North WSF Quarter Field #42SWCC Thomas U15B1Dakota U15BScheduled Round RobinU15 Rec Boys
166Sat, Feb 1621:15North WSF Quarter Field #40North Kildonan Cobras U15G0Hanover FusionScheduled Round RobinU15 Rec Girls
164Sat, Feb 1621:15North WSF Quarter Field #30Winakwa U15G2CYSA HollandScheduled Round RobinU15 Rec Girls A
165Sat, Feb 1621:15North WSF Quarter Field #22Tyndall Park Thunder0SWCC U15GScheduled Round RobinU15 Rec Girls B
167Sat, Feb 1621:15North WSF Quarter Field #15CYSA U16B0RiverviewScheduled Round RobinU16 Rec Boys
169Sat, Feb 1621:15South WSF Quarter Field #20East End U17G0Minnedosa MustangsScheduled Round RobinU17 Rec Girls A
168Sat, Feb 1621:15South WSF Quarter Field #12Southdale U17G1SWCC Webster/FraserScheduled Round RobinU17 Rec Girls A
171Sat, Feb 1621:15South WSF Quarter Field #40St. Charles2Red River U17GScheduled Round RobinU17 Rec Girls B
170Sat, Feb 1621:15South WSF Quarter Field #30North Kildonan Diaz3SCSA MacFarlaneScheduled Round RobinU17 Rec Girls B
177Sun, Feb 1708:00North WSF Half Field #11WPFC Paolucci U11G3FCNW BellinoScheduled Round RobinU11 DL Girls B
178Sun, Feb 1708:00South WSF Half Field #25WSEU Red U11G0BVSC LoureiroScheduled Round RobinU11 DL Girls B
175Sun, Feb 1708:00North WSF Half Field #20SC Force Marinelli2WPFC DanhScheduled Round RobinU11 DL Boys A
176Sun, Feb 1708:00South WSF Half Field #13BVSC Pansini U11B0WSEU Red U11BScheduled Round RobinU11 DL Boys A
174Sun, Feb 1708:00UofW A3Minnedosa Mustangs0Corydon U12GScheduled Round RobinU12 Rec Girls
173Sun, Feb 1708:00UofW B0SCSA Storm0Park City MuziaScheduled Round RobinU12 Rec Girls
172Sun, Feb 1708:00UofW C3SWCC Fay4North Kildonan CobrasScheduled Round RobinU12 Rec Boys B
184Sun, Feb 1709:00South WSF Half Field #12Thunder Bay Chill4BVSC PalmerScheduled Round RobinU11 DL Girls A
185Sun, Feb 1709:00South WSF Half Field #21FCNW Green U11G1BVSC Bagnas U11GScheduled Round RobinU11 DL Girls A
182Sun, Feb 1709:00North WSF Half Field #10Thunder Bay Chill2BVSC DonairesScheduled Round RobinU11 DL Boys B
183Sun, Feb 1709:00North WSF Half Field #21FCNW Di Fabrizio1WSEU White U11BScheduled Round RobinU11 DL Boys B
181Sun, Feb 1709:00UofW B3SWCC Bjorn Blazers3Pembina Valley PanthersScheduled Round RobinU12 Rec Boys
180Sun, Feb 1709:00UofW A0Lakehead Express U12 Boys5SWCC Nanka TitansScheduled Round RobinU12 Rec Boys A
179Sun, Feb 1709:00UofW C1SWCC Coppinger U11G1SWCC Klippenstein U11GScheduled Round RobinU11 Rec Girls
192Sun, Feb 1710:00North WSF Half Field #10SC Force Blue U12G1Eastside BarcaScheduled Round RobinU12 DL Girls
189Sun, Feb 1710:00South WSF Half Field #11WSEU Red U12G1Lakehead Express U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls B
190Sun, Feb 1710:00North WSF Half Field #26WSEU White U12G2FC Regina ReignScheduled Round RobinU12 DL Girls C
191Sun, Feb 1710:00South WSF Half Field #21BVSC Seney U12G2Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU12 DL Girls D
187Sun, Feb 1710:00UofW A2Southdale U13B1Dakota U13BScheduled Round RobinU13 Rec Boys
188Sun, Feb 1710:00UofW B0Tyndall Park U14B0Park City West RudnickiScheduled Round RobinU13 Rec Boys
186Sun, Feb 1710:00UofW C2Niverville storm1CYSA Asplin U11GScheduled Round RobinU11 Rec Girls
195Sun, Feb 1711:00UofW C1SWCC U10G Prowse2CYSA U10GScheduled Round RobinU10 Rec Girls
193Sun, Feb 1711:00UofW B0SCSA Robertson4Kenora Blizzard LightningScheduled Round RobinU10 Rec Girls A
194Sun, Feb 1711:00UofW A1Lakehead Express U10G0Oakbank U10GScheduled Round RobinU10 Rec Girls B
199Sun, Feb 1711:00North WSF Half Field #20WSEU White U11G2FCNW FroeseScheduled Round RobinU12 DL Girls
198Sun, Feb 1711:00North WSF Half Field #10Queen City United U12G3BVSC Moist U12GScheduled Round RobinU12 DL Girls A
196Sun, Feb 1711:00South WSF Half Field #25BVSC Guay U12B0SC Force U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys C
197Sun, Feb 1711:00South WSF Half Field #11Lakehead Express3WSEU Black U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys D
202Sun, Feb 1712:00UofW C2Queen City United2WSEU Red U9BScheduled Round RobinU9 DL Boys
200Sun, Feb 1712:00UofW A2WPFC Lozecznik U9B7BVSC Rees U9BScheduled Round RobinU9 DL Boys A
201Sun, Feb 1712:00UofW B3WSEU White U9B5SCSA WhiteScheduled Round RobinU9 DL Boys B
206Sun, Feb 1712:00North WSF Half Field #10Queen City United U12B1FCNW BrennanScheduled Round RobinU12 DL Boys
205Sun, Feb 1712:00North WSF Half Field #20Hanover Crossfire4WSEU White U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys
203Sun, Feb 1712:00South WSF Half Field #21BVSC Nesbitt2WSEU Red U12BScheduled Round RobinU12 DL Boys A
204Sun, Feb 1712:00South WSF Half Field #11Thunder Bay Chill0FCNW FalkScheduled Round RobinU12 DL Boys B
207Sun, Feb 1713:00UofW A4WPFC Molina1SC Force BlueScheduled Round RobinU9 DL Girls A
208Sun, Feb 1713:00UofW B1FCNW D'Andrea0WSEU Red U9GScheduled Round RobinU9 DL Girls A
209Sun, Feb 1713:00UofW C1FCNW U9 Midford0Force U9G RobertsonScheduled Round RobinU9 DL Girls B
211Sun, Feb 1713:00South WSF Half Field #11BVSC Nordman0WSEU BlackScheduled Round RobinU14 PR2 Boys
210Sun, Feb 1713:00North WSF Half Field #20BVSC Van Dale1Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU14 PR2 Boys A
212Sun, Feb 1713:00North WSF Half Field #13FCNW Juvonen1Queen City UnitedScheduled Round RobinU14 PR1 Girls A
213Sun, Feb 1713:00South WSF Half Field #22BVSC Kern1SC ForceScheduled Round RobinU14 PR1 Girls B
214Sun, Feb 1714:00UofW A2WSEU White U9G1U9 BVSC Palmer/BohemierScheduled Round RobinU9 DL Girls B
217Sun, Feb 1714:00North WSF Half Field #10WSEU White5Lakehead ExpressScheduled Round RobinU14 PR2 Boys B
218Sun, Feb 1714:00South WSF Half Field #23WPFC Rarog0Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU14 PR1 Girls A
220Sun, Feb 1714:00North WSF Half Field #25Lakehead Express2WSEU RedScheduled Round RobinU14 PR1 Girls B
216Sun, Feb 1714:00UofW C1Dakota U15B4Tyndall Park ThunderScheduled Round RobinU15 Rec Boys
215Sun, Feb 1714:00UofW B1Oakbank U15B2SWCC Thomas U15BScheduled Round RobinU15 Rec Boys
219Sun, Feb 1714:00South WSF Half Field #11FC Regina Blue Stars2WPFC UnitedScheduled Round RobinU15 PR2 Boys B
221Sun, Feb 1715:00UofW B5Queen City U10G0BVSC MoistScheduled Round RobinU10 DL Girls A
222Sun, Feb 1715:00UofW C5SC Force U10G0WSEU White U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls A
229Sun, Feb 1715:00South WSF Half Field #22Lakewood Deportivo2WSEU RedScheduled Round RobinU15 PR2 Boys
228Sun, Feb 1715:00South WSF Half Field #12Lakehead Express0BVSC VadiveluScheduled Round RobinU15 PR2 Boys A
227Sun, Feb 1715:00UofW A0Niverville Rush2CYSA U16BScheduled Round RobinU16 Rec Boys
224Sun, Feb 1715:15North WSF Quarter Field #45West St. Paul U11B0CYSA U11BScheduled Round RobinU11 Rec Boys
223Sun, Feb 1715:15North WSF Quarter Field #30Southdale U11B2Gateway U11B PetersonScheduled Round RobinU11 Rec Boys
225Sun, Feb 1715:15North WSF Quarter Field #20Dakota U13B3Tyndall Park U14BScheduled Round RobinU13 Rec Boys
226Sun, Feb 1715:15North WSF Quarter Field #11Park City West Rudnicki2Southdale U13BScheduled Round RobinU13 Rec Boys
236Sun, Feb 1716:00UofW A0North Kildonan McDonald1East St. Paul FulawkaScheduled Round RobinU13 Rec Girls
234Sun, Feb 1716:00UofW B4Charleswood U13G Greasley0Winakwa U13GScheduled Round RobinU13 Rec Girls A
235Sun, Feb 1716:00UofW C0Corydon U13G3Lorette U13GScheduled Round RobinU13 Rec Girls B
238Sun, Feb 1716:00South WSF Half Field #21BVSC Howell2Thunder Bay ChillScheduled Round RobinU17 PR1 Boys
237Sun, Feb 1716:00South WSF Half Field #10Hanover Vipers1Lakehead ExpressScheduled Round RobinU17 PR1 Boys
233Sun, Feb 1716:15North WSF Quarter Field #32WPFC Daza U9B4BVSC BagnasScheduled Round RobinU9 DL Boys
231Sun, Feb 1716:15North WSF Quarter Field #12Thunder Bay Chill0St Charles Force BlueScheduled Round RobinU9 DL Boys C
232Sun, Feb 1716:15North WSF Quarter Field #21WSEU Black U9B5FCNW SantosScheduled Round RobinU9 DL Boys D
230Sun, Feb 1716:15North WSF Quarter Field #40Lakehead Express U92Garden City SharksScheduled Round RobinU9 Rec Boys A
245Sun, Feb 1717:00UofW C0CYSA U14G0Corydon Helms U14GScheduled Round RobinU14 Rec Girls
240Sun, Feb 1717:00UofW A2Pembina Valley Panthers2Dakota U9BScheduled Round RobinU9 Rec Boys
239Sun, Feb 1717:00UofW B2Southdale U9B5SWCC Price U9BScheduled Round RobinU9 Rec Boys B
246Sun, Feb 1717:15South WSF Quarter Field #11BVSC Raposo4WPFC RychliskiScheduled Round RobinU10 DL Boys A
247Sun, Feb 1717:15South WSF Quarter Field #40Lakehead Express U10B5FCNW WestwoodScheduled Round RobinU10 DL Boys A
248Sun, Feb 1717:15South WSF Quarter Field #32Queen City United U10B0FCNW VieiraScheduled Round RobinU10 DL Boys B
249Sun, Feb 1717:15South WSF Quarter Field #21BVSC Lalla1WSEU Red U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys B
241Sun, Feb 1717:15North WSF Quarter Field #13SC Force Einarson/Antonation3WSEU Black U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys C
242Sun, Feb 1717:15North WSF Quarter Field #23Thunder Bay Chill4Phoenix Reid U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys C
243Sun, Feb 1717:15North WSF Quarter Field #32SC Force White U10B1WPFC Kroeker U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys D
244Sun, Feb 1717:15North WSF Quarter Field #42FCNW Elias7WSEU White U10BScheduled Round RobinU10 DL Boys D
250Sun, Feb 1718:00UofW A0SC Force Blue5WSEU Red U9GScheduled Round RobinU9 DL Girls A
251Sun, Feb 1718:00UofW B1WPFC Molina0FCNW D'AndreaScheduled Round RobinU9 DL Girls A
252Sun, Feb 1718:00UofW C2Force U9G Robertson0U9 BVSC Palmer/BohemierScheduled Round RobinU9 DL Girls B
253Sun, Feb 1718:15North WSF Quarter Field #21Thunder Bay Chill2FCNW Tavares U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls B
254Sun, Feb 1718:15North WSF Quarter Field #10SWCC Fraser2Dakota U14GScheduled Round RobinU14 Rec Girls
256Sun, Feb 1718:15North WSF Quarter Field #42Tyndall Park Thunder1SWCC Thomas U15BScheduled Round RobinU15 Rec Boys
255Sun, Feb 1718:15North WSF Quarter Field #34Oakbank U15B0Dakota U15BScheduled Round RobinU15 Rec Boys
257Sun, Feb 1719:00UofW C0FCNW U9 Midford3WSEU White U9GScheduled Round RobinU9 DL Girls B
262Sun, Feb 1719:00UofW A1Dryden Wilderness6Whyteridge Bergen U14BScheduled Round RobinU14 Rec Boys
263Sun, Feb 1719:00UofW B3Pembina Valley Panthers0Corydon U14BScheduled Round RobinU14 Rec Boys
259Sun, Feb 1719:15North WSF Quarter Field #30WSEU Red U10G2Phoenix BlazevicScheduled Round RobinU10 DL Girls
260Sun, Feb 1719:15North WSF Quarter Field #11FCNW Dure3Queen City U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls A
261Sun, Feb 1719:15North WSF Quarter Field #23BVSC Moist3SC Force U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls A
258Sun, Feb 1719:15North WSF Quarter Field #45BVSC Fernandes/Khan0Tri-S United Calisto U10GScheduled Round RobinU10 DL Girls C
266Sun, Feb 1720:00UofW B5Lorette U13G2Winakwa U13GScheduled Round RobinU13 Rec Girls
264Sun, Feb 1720:00UofW A0North Kildonan McDonald1Charleswood U13G GreasleyScheduled Round RobinU13 Rec Girls A
265Sun, Feb 1720:00UofW C0East St. Paul Fulawka4Corydon U13GScheduled Round RobinU13 Rec Girls B
269Sun, Feb 1720:15North WSF Quarter Field #31SWCC U15G1Winakwa U15GScheduled Round RobinU15 Rec Girls
267Sun, Feb 1720:15North WSF Quarter Field #24CYSA Holland0North Kildonan Cobras U15GScheduled Round RobinU15 Rec Girls A
268Sun, Feb 1720:15North WSF Quarter Field #11Hanover Fusion2Tyndall Park ThunderScheduled Round RobinU15 Rec Girls B
270Sun, Feb 1720:15North WSF Quarter Field #41Riverview1Niverville RushScheduled Round RobinU16 Rec Boys
272Sun, Feb 1721:15North WSF Quarter Field #20Southdale U17G1East End U17GScheduled Round RobinU17 Rec Girls A
271Sun, Feb 1721:15North WSF Quarter Field #11SWCC Webster/Fraser2Minnedosa MustangsScheduled Round RobinU17 Rec Girls A
274Sun, Feb 1721:15North WSF Quarter Field #42North Kildonan Diaz1St. CharlesScheduled Round RobinU17 Rec Girls B
273Sun, Feb 1721:15North WSF Quarter Field #33SCSA MacFarlane1Red River U17GScheduled Round RobinU17 Rec Girls B
275Mon, Feb 1808:00North WSF Quarter Field #14BVSC Rees U9B5Thunder Bay ChillScheduled Semi-FinalU9 DL Boys
276Mon, Feb 1808:00North WSF Quarter Field #21Queen City United2BVSC BagnasScheduled Semi-FinalU9 DL Boys
277Mon, Feb 1808:00North WSF Quarter Field #33FCNW Westwood2SC Force Einarson/AntonationScheduled Semi-FinalU10 DL Boys
278Mon, Feb 1808:00North WSF Quarter Field #43BVSC Lalla4WSEU White U10BScheduled Semi-FinalU10 DL Boys
279Mon, Feb 1808:00South WSF Half Field #14WSEU Red U12B1Queen City United U12BScheduled Semi-FinalU12 DL Boys
280Mon, Feb 1808:00South WSF Half Field #21WSEU White U12B2FCNW BrennanScheduled Semi-FinalU12 DL Boys
282Mon, Feb 1809:00North WSF Quarter Field #20SWCC U10G Prowse4Lakehead Express U10GScheduled FinalU10 Rec Girls
283Mon, Feb 1809:00South WSF Half Field #10BVSC Moist U12G1WSEU White U12GScheduled Semi-FinalU12 DL Girls
284Mon, Feb 1809:00South WSF Half Field #21FCNW Froese0Thunder Bay ChillScheduled Semi-FinalU12 DL Girls
281Mon, Feb 1809:00North WSF Quarter Field #11Garden City Sharks4SWCC Price U9BScheduled FinalU9 Rec Boys
286Mon, Feb 1809:15North WSF Quarter Field #41WSEU Red U10G4Phoenix BlazevicScheduled Semi-FinalU10 DL Girls
285Mon, Feb 1809:15North WSF Quarter Field #33SWCC Nanka Titans2Pembina Valley PanthersScheduled FinalU12 Rec Boys
287Mon, Feb 1810:00South WSF Half Field #11BVSC Pansini U11B2BVSC DonairesScheduled FinalU11 DL Boys
288Mon, Feb 1810:00South WSF Half Field #20Thunder Bay Chill1Lakehead ExpressScheduled FinalU14 PR2 Boys
290Mon, Feb 1810:15North WSF Quarter Field #23WSEU Red U9G0WSEU White U9GScheduled FinalU9 DL Girls
289Mon, Feb 1810:15North WSF Quarter Field #10Park City Muzia2Minnedosa MustangsScheduled FinalU12 Rec Girls
291Mon, Feb 1810:30North WSF Quarter Field #31Corydon U14B2Pembina Valley PanthersScheduled FinalU14 Rec Boys
292Mon, Feb 1810:30North WSF Quarter Field #42Minnedosa Mustangs1SCSA MacFarlaneScheduled FinalU17 Rec Girls
293Mon, Feb 1811:15South WSF Half Field #12WSEU Red U12B1FCNW BrennanScheduled FinalU12 DL Boys
294Mon, Feb 1811:15South WSF Half Field #21WPFC Rarog0BVSC KernScheduled FinalU14 PR1 Girls
295Mon, Feb 1811:30North WSF Quarter Field #15West St. Paul U11B0Southdale U11BScheduled FinalU11 Rec Boys
296Mon, Feb 1811:30North WSF Quarter Field #20Niverville storm1SWCC Klippenstein U11GScheduled FinalU11 Rec Girls
297Mon, Feb 1811:45North WSF Quarter Field #31Southdale U13B0Park City West RudnickiScheduled FinalU13 Rec Boys
298Mon, Feb 1811:45North WSF Quarter Field #43CYSA U16B2RiverviewScheduled FinalU16 Rec Boys
300Mon, Feb 1812:30South WSF Half Field #21WSEU White U12G2FCNW FroeseScheduled FinalU12 DL Girls
299Mon, Feb 1812:30South WSF Half Field #11Lakehead Express0WPFC UnitedScheduled FinalU15 PR2 Boys
301Mon, Feb 1812:45North WSF Quarter Field #10Thunder Bay Chill4BVSC BagnasScheduled FinalU9 DL Boys
302Mon, Feb 1812:45North WSF Quarter Field #22FCNW Westwood3WSEU White U10BScheduled FinalU10 DL Boys
303Mon, Feb 1813:00North WSF Quarter Field #31Queen City U10G2Phoenix BlazevicScheduled FinalU10 DL Girls
304Mon, Feb 1813:00North WSF Quarter Field #41Oakbank U15B0Tyndall Park ThunderScheduled FinalU15 Rec Boys
306Mon, Feb 1813:45South WSF Half Field #21BVSC Palmer2WSEU Red U11GScheduled FinalU11 DL Girls
305Mon, Feb 1813:45South WSF Half Field #11Thunder Bay Chill0BVSC HowellScheduled FinalU17 PR1 Boys
308Mon, Feb 1814:00North WSF Quarter Field #21Charleswood U13G Greasley3Lorette U13GScheduled FinalU13 Rec Girls
307Mon, Feb 1814:00North WSF Quarter Field #11Dakota U14G0SWCC FraserScheduled FinalU14 Rec Girls
309Mon, Feb 1814:15North WSF Quarter Field #43CYSA Holland0Tyndall Park ThunderScheduled FinalU15 Rec Girls

Winnipeg Youth Soccer Association | 523-167 Lombard Avenue | Winnipeg, MB R3B0V3 | Phone: 204-233-8899 | Fax: 204-233-9121 | Email: wysa@winnipegyouthsoccer.com

powered by GameOn